Array

Energylandia a zámok Pieskowa Skala

od 109€

Typ zájazdu: Poznávacie zájazdy
Krajina: Poľsko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod z Bratislavy v skorých ranných hodinách, možnosť nástupných miest v Trnave, Piešťanoch, Trenčíne a Žiline, presun do Poľska. Návšteva zámku PIESKOWA SKALA v národnom parku Ojcow. Pôvodne hrad zo 14. storočia prestavaný na renesančný zámok s krásnymi záhradami. V zámku je umiestnené Múzeum národných wawelských umeleckých zbierok. Neďaleko od zámku je prírodná pamiatka nazývaná Herkulov kyjak – 25 metrov vysoký skalnatý útvar. Hoci rozlohou skromný OJCOWSKÝ NÁRODNÝ PARK, tunajšie prírodné úkazy patria na špičku poľského prírodného bohatstva. Vápencové skaliská so stredovekými strážnymi hradmi dnes prepája tzv. Chodník orlích hniezd. HRAD OJCÓW - malebné zvyšky hradu, chrániaceho kedysi Poľsko pred nájazdmi z Čiech. Odchod na ubytovanie, nocľah.
  2. Po raňajkách návšteva zábavného parku ENERGYLANDIA - najväčší zábavný park v Poľsku, ponúkajúci niekoľko desiatok atrakcií, ktoré sa nachádzajú na priestore 35 hektárov, je určený pre všetky vekové skupiny. Energylandia je rozdelená do piatich oblastí. Prvá je zameraná na atrakcie pre najmladších. Druhá zóna je určená pre rodiny s deťmi. Tretia zóna ponúka tie najextrémnejšie atrakcie, adrenalínové horské dráhy a pod. Štvrtá zóna je výstavnou plochou pre vystúpenia, divadelné predstavenia a koncerty. Piatou zónou je akvapark. Najväčšími lákadlami návštevníkov sú dráhy aké inde nenájdu - Rollercoaster Mayan, Rollercoaster Formula, vodná dráha, vikingský rollercoaster, šialené vystreľovacie atrakcie Space Gun, Space Booster, Aztec Swing a Apocalipto – najsledovanejšie atrakcie na facebookových videách z celého sveta.  Novinkou z roku 2018 je Mega Coaster Hyperion - najvyššia a najrýchlejšia horská dráha v Európe. 77 metrov výšky, 80-metrový spád, 85 stupňový náklon, 140 km/h, beztiažový efekt, kladné a záporné preťaženie. Odchod na Slovensko, príchod v neskorých večerných hodinách.
V cene je zarátané

autobusová doprava, 1x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s príslušenstvom, 1x raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu 

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 4 EUR/pobyt, orientačné vstupné -  Pieskowa Skala: vonkajšie a arkádové nádvorie + talianska záhrada 11 PLN, s výstavou na prvom poschodí hradu 16 PLN, Energylandia: dospelý 129 PLN, deti do 3 rokov alebo dieťa do 18 rokov v deň jeho narodenín 1 PLN, deti do výšky 140 centimetrov 79 PLN  

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 25 EUR

Poznámka

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 50 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: