Holandsko - výstava kvetín Keukenhof

od

*32 hektárový park* milióny kvetín* najkrajší jarný park sveta* súzvuk s prírodou* unikátne akcie*

Typ zájazdu: Predĺžené víkendy
Krajina: Holandsko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod z Bratislavy v ranných hodinách. Večer príchod do Nemecka, ubytovanie  na nemecko – holandskom pohraničí.
  2. Celodenná návšteva  kvetinovej výstavy KEUKENHOF v blízkosti mestečka Lisse, ktorá sa koná každoročne na jar.  Na viac ako 32 hektároch historického parku založeného roku 1857 zakvitne jarná záhrada s miliónmi tulipánov, narcisov, hyacintov a iných cibuľovitých kvetín. K dispozícii je množstvo atrakcií ako je kvetinové korzo, hudobné produkcie... Môžete si vychutnať typické gastronomické špeciality v atraktívnych reštauráciách. Pre zachovanie súzvuku s prírodou, ktorý táto výstava symbolizuje, sú všetky jedlá pripravované len zo sezónnych produktov. Odchod na Slovensko vo večerných hodinách. Nočná jazda.
  3. Tranzit cez Nemecko, príchod na Slovensko v dopoludňajších hodinách.
V cene je zarátané

autobusová doprava, 1x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 1x raňajky, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z.

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 6 EUR/pobyt, vstupenka na výstavu: 15,50 EUR, skupinové vstupné

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 25 EUR 

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR / osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: