Array

Kúpele Lúčky - senior pobyty

od

Typ zájazdu: Kúpeľné pobyty
Krajina: Slovensko
Doprava: Vlastná
Program:

KÚPELE LÚČKY ležia v horskej, na juh otvorenej doline, pod úbočím Choča, na rozhraní Oravy a Liptova, v nadmorskej výške 621 m asi 14 km na severovýchod od Ružomberka. Od roku 1950 sa kúpele špecializovali len na liečbu ženských a onkologických ochorení, ale v roku 2005 sa znovu vrátili k liečbe ochorení pohybového ústrojenstva. V roku 2008 pribudla k dovtedy liečeným indikáciám aj liečba chorôb z povolania. V rámci liečenia ochorení pohybového ústrojenstva majú kúpele vhodné podmienky aj na prevenciu a liečbu osteoporózy. V kúpeľoch sa liečia tiež choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest. Minerálna voda z prameňov HGL – 3 a BJ – 101 (Valentína) sa používa vo všetkých bazénoch a separátnych kúpeľoch. Je vhodná súčasne aj na pitie a je prístupná nielen ubytovaným hosťom ale aj širokej verejnosti. Kúpele sú vhodné pre všetky vekové kategórie, ponúkajú rôzne druhy pobytov – liečebné, liečebno-preventívne, víkendové, seniorské, programové pre ženy a pre mužov, turistické, pobyty zamerané na liečbu osteoporózy, lyžiarske, redukčné, silvestrovské, veľkonočné.

V cene je zarátané

LIEČEBNÝ POBYT PRE SENIOROV NAD 60  ROKOV
ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, plná penzia podľa výberu, vstupná lekárska prehliadka, v priemere 2 liečebné procedúry na noc podľa predpisu kúpeľného lekára na základe momentálneho zdravotného stavu klienta (okrem nedele a sviatkov), 1 vstup do bazénov za každú noc podľa výberu (2 hod. vonkajší bazén alebo 1 hod. vnútorný bazén), BONUSOVÁ KARTA – možnosť výberu 1 bonusu počas pobytu – 1x vstup do vonkajšieho bazéna na 2 hodiny alebo 1x vstup do KARDIOFITNESS alebo 1x vstup do soľnej jaskyne alebo 50 % zľava na 1 dokúpenú procedúru

Cena na osobu v dvojlôžkovej izbe/noc pre klientov nad 60 rokov

 

ZĽAVNENÁ CENA

02.01. – 31.05.2020

01.10. – 20.12.2020

HLAVNÁ SEZÓNA

01.06. – 30.09. 2020

 

Vynášaná strana

Bufetové stoly

Vynášaná strana

Bufetové stoly

KÚPEĽNÝ DOM CHOČ

KÚPEĽNÝ DOM KUBO

DEPANDANCE LIPTOV

 

56

 

61

64

 

69

 

 

V cene nie je zarátané

Príplatok za priestranný apartmán v Kúpeľnom hoteli Choč, Kúpeľnom hoteli KUBO, Dependance Liptov: 20 EUR/osoba/noc   

Príplatok za jednolôžkovú izbu: Kúpeľný hotel KUBO 15 EUR/osoba/noc, prípadne využite možnosť samostatného ubytovania v dvojlôžkovej izbe s neobsadeným lôžkom vo všetkých ostatných zariadeniach alebo v jednolôžkovej izbe v Dependance Liptov: 25 EUR/osoba/noc

Neobmedzený vstup do bazénov: 5 EUR/osoba/noc

Neobmedzený vstup do vonkajších bazénov + sáun: 7 EUR/osoba/noc  

Poznámka

Za každú ďalšiu noc sa pripočítajú adekvátne služby. V prípade bufetových stolov sú raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetových stolov. V prípade vynášanej stravy sú raňajky podávané formou bufetových stolov, obedy a večere formou výberu z 5 vopred objednaných jedál. Pobyt sa začína obedom a končí sa raňajkami. Prihlásiť na pobyt sa môžete od 10.00 hod., ubytovanie je možné od 12.00 hod., v deň odchodu je potrebné uvoľniť izbu do 10.00 hod. Nástup na pobyt je možný v ľubovoľný deň pobyty s nástupom v štvrtok, piatok a sobotu len s minimálnou dĺžkou 5 nocí.

Odporúčaný balík procedúr : 2x masáž (klasická alebo podvodná), 1x vírivá vaňa, 1x minerálna vaňa (perličková, aromatická alebo uhličitá), 2x elektroliečba alebo svetloliečba (podľa ordinácie lekára), 2x termoterapia (parafín, rašelina), 1x soľná jaskyňa alebo plynové injekcie, 1x oxygenoterapia. Zloženie procedúr môže zmeniť lekár na základe zdravotného stavu klienta.

BONUSY
- 15 % zľava na dokupované procedúry v NOVOM BALNEOCENTRE
- Pitná kúra z prameňa HGL-3 alebo Valentína zadarmo
- Parkovanie zadarmo, Pripojenie na internet zadarmo, Zľavová karta Liptov Region Card zadarmo

Daň z ubytovania podľa platného VZN 1 EUR/noc (osoba od 14 rokov) nie je zahrnutá v cene a platí sa v deň nástupu na recepcii. Pobyt je oslobodený od DPH. Ubytovacie zariadenie môže v individuálnych prípadoch ponúknu klientovi aj iné ako dohodnuté a potvrdené ubytovanie pri zachovaní jeho štandardu. Bonusy v cene pobytu sa v prípade ich nevyužitia nenahrádzajú žiadnymi dodatočnými službami ani finančnou kompenzáciou. Vyhradzujeme si právo úpravy pobytov a cien.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: