Array
Ešte stále v nás doznievajú prekrásne zážitky, ktoré sme si zo zájazdu doniesli.
Spokojné klientky

Letecky do Barcelony

od

Typ zájazdu: Letecké zájazdy
Krajina: Španielsko
Doprava: Lietadlo
Program:
  1. Odlet z Viedne do BARCELONY, transfer do hotela. Na úvod nášho pobytu v srdci Katalánska sa vyvezieme funicularom (zubačkou) na vrch Montjuïc, z ktorého je prekrásny výhľad na celé mesto. Montjuïc bol v roku 1992, kedy sa v Barcelone konali Olympijské hry, centrom športového diania. Na kopci sa nachádza väčšina olympijských športovísk, vrátane majestátneho Olympijského štadióna. Neďaleko štadióna sa nachádza krásny palác, v ktorom sídli Museu Nacional d'Art de Catalunya. V blízkosti paláca sa nachádza jedna z najkrajších fontán Barcelony Zázračná fontána. Pokračovanie na Plaza Espaňa. Nocľah.
  2. Prehliadku mesta začneme na hlavnej turistickej tepne mesta, známej ulici LA RAMBLA. Prehliadka gotickej štvrte s Katedrálou sv. Eulálie, kráľovské námestie Plaza Reial, kráľovský palác, radnica, Palau Musica i úžasná stará tržnica Mercat Boqueria. Pokračovanie do múzea a na štadión futbalového klubu FC Barcelona NOU CAMP. Multimediálne múzeum  nadchne nie len futbalového fanúšika. Múzeum predstaví históriu klubu, najkrajšie futbalové momenty a prejdete sa aj uličkou, ktorou vybiehajú na trávnik hviezdy FC Barcelona. Podvečer návrat do historického centra mesta,  rekreačná zóna vytvorená v prístave, nad ktorým sa týči pamätník so sochou Krištofa Kolumba. Návrat na hotel.
  3. Prehliadka staviteľských skvostov architekta Gaudího: Casa Batlló, Casa Milá prezývaná tiež La Pedrera, SAGRADA FAMILIA – chrám svätej rodiny, ktorý je symbolom mesta, prekrásny park Güell, odkiaľ sa návštevníkom naskytne nádherný výhľad na Barcelonu. Vo večerných hodinách možnosť návštevy temperamentného Flamenca. Návrat na hotel.
  4. Možnosť návštevy Picassovho a Námorného múzea alebo jedného z najlepších múzeí vedy v Európe CosmoCaixa. Transfer na letisko, odlet do Viedne.
V cene je zarátané

letecká doprava, poplatok za umiestnenie batožiny v batožinovom priestore lietadla 1 ks/osoba, transfery letisko – hotel - letisko,  3x hotelové ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom v meste, 3x kontinentálne raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z. 

V cene nie je zarátané

Povinný príplatok: letiskové a bezpečnostné poplatky cca 140 EUR (vyhradzujeme si právo zmeny)
Nepovinné príplatky: poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 8 EUR, vstupné cca 50 EUR, lístok na metro 10 EUR / 10 jázd
Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 89 EUR
Príplatok za transfer Bratislava - letisko Viedeň - Bratislava: 30 EUR/osoba

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 200 EUR / osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr dva týždne pred uskutočnením zájazdu.

 

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: