Londýn po stopách Harryho Pottera

od

Objavte s nami magický svet najslávnejšieho čarodejníka na svete.

Typ zájazdu: Poznávacie zájazdy
Krajina: Anglicko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod z Bratislavy o 11.00 hod. Tranzit cez Nemecko, Belgicko k francúzskemu pobrežiu. Nočná jazda.
  2. Skoro ráno trajekt Calais - Dover (cca 75 min). Príchod do LONDÝNA v poludňajších hodinách. Návšteva kráľovskej pevnosti TOWER a presun do tržnice LADENHALL MARKET s budovou, ktorá bola inšpiráciou pre vytvorenie vstupu do Deravého kotlíka. Pokračovanie v prehliadke katedrály Sv. Pavla a mosta MILLENIUM BRIDGE, ktorý bol zničený vo filme Polovičný Princ. Presun do centra mesta, voľný program. Ubytovanie.
  3. Presun do WARNER BROS ŠTÚDIÍ HARRY POTTERA na kraji Londýna v časti Leavesden, kde sa nachádza väčšina rekvizít, ktoré boli použité vo filmovom spracovaní série o najslávnejšom čarodejníkovi na svete. Objavte magický svet Harry Pottera. Postupne sa môžete prejsť pracovňou Albusa Dumbledorea, učebňou na hodiny elixírov, hlavnou halou, ale aj exteriérovými priestormi. Dostanete sa teda i do Šikmej uličky alebo na Privátnu ulicu, kde Harry vyrastal u svojho strýka Vernona. V štúdiách nájdete rozličné atrakcie, výstavy, kino, obchody so suvenírmi, reštaurácie atď. Presun späť do centra Londýna - návšteva BIG BENU a Parlamentu, parku Sv. Jakuba a kráľovského paláca. Nocľah.
  4. Návšteva múzea voskových figurín MADAM TUSSAUDS alebo individuálne voľno na nákupy. Prehliadka železničnej stanice KING´S CROSS, kde z nástupišťa Deväť a trištvrte odchádzajú mladí čarodejníci do Rokfortskej strednej školy čarodejníckej. Vo večerných hodinách odchod z Londýna, prejazd cez kanál la Manche. Nočná jazda.
  5. Tranzit cez Francúzsko, Nemecko. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.
V cene je zarátané

autobusová doprava, trajekty cez kanál La Manche, 2x hotelové ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z.

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 10 EUR/pobyt, vstupenka do Warner Bros štúdií Harry Pottera  dospelá osoba 45 EUR, deti (5 až 15 rokov) 35 EUR,  múzeum voskových figurín Madam Tussauds 30 EUR, katedrála sv. Pavla 18,50 GBP, Tower of London 22 GBP,  Londýn - celodenný lístok vlak/metro 7 GBP

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 90 EUR

Upozornenie: v prípade záujmu je potrebné cenu lístka do Warner Bros štúdií uhradiť s cenou zájazdu

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR / osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

 

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: