To najlepšie z Andalúzie

od 839€

Typ zájazdu: Letecké zájazdy
Krajina: Španielsko
Doprava: Lietadlo
Program:
  1. Odlet z Bratislavy do Malagy. Ubytovanie v blízkom okolí. Osobné voľno, možnosť kúpania. Nocľah.
  2. Raňajky, individuálne voľno, kúpanie, absolvovanie výletov, ktoré sú v cene (Gibraltar, Malaga, Granada, Cordoba), príp. fakultatívne ďalšie výlety, večera, nocľah. Konkrétny deň konania jednotlivých výletov bude určený priamo na mieste a v jednotlivých termínoch sa môže líšiť.
  3. Raňajky, individuálne voľno, kúpanie, absolvovanie výletov, ktoré sú v cene (Gibraltar, Malaga, Granada, Cordoba), príp. fakultatívne ďalšie výlety, večera, nocľah. Konkrétny deň konania jednotlivých výletov bude určený priamo na mieste a v jednotlivých termínoch sa môže líšiť.
  4. Raňajky, individuálne voľno, kúpanie, absolvovanie výletov, ktoré sú v cene (Gibraltar, Malaga, Granada, Cordoba), príp. fakultatívne ďalšie výlety, večera, nocľah. Konkrétny deň konania jednotlivých výletov bude určený priamo na mieste a v jednotlivých termínoch sa môže líšiť.
  5. Raňajky, individuálne voľno, kúpanie, absolvovanie výletov, ktoré sú v cene (Gibraltar, Malaga, Granada, Cordoba), príp. fakultatívne ďalšie výlety, večera, nocľah. Konkrétny deň konania jednotlivých výletov bude určený priamo na mieste a v jednotlivých termínoch sa môže líšiť.
  6. Raňajky, individuálne voľno, kúpanie, absolvovanie výletov, ktoré sú v cene (Gibraltar, Malaga, Granada, Cordoba), príp. fakultatívne ďalšie výlety, večera, nocľah. Konkrétny deň konania jednotlivých výletov bude určený priamo na mieste a v jednotlivých termínoch sa môže líšiť.
  7. Raňajky, individuálne voľno, kúpanie, absolvovanie výletov, ktoré sú v cene (Gibraltar, Malaga, Granada, Cordoba), príp. fakultatívne ďalšie výlety, večera, nocľah. Konkrétny deň konania jednotlivých výletov bude určený priamo na mieste a v jednotlivých termínoch sa môže líšiť.
  8. V závislosti od letových časov osobné voľno, možnosť kúpania. Transfer na letisko. Odlet do Viedne alebo do Bratislavy.

 

V cene je zarátané

letecká doprava, poplatok za batožinu v batožinovom priestore lietadla 1 ks/osoba, transfer letisko – hotel – letisko, 7x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 7x polpenzia, výlety (Gibraltar, Malaga, Granada + vstup do paláca Alhambra, Cordoba + vstup do katedrály, Malaga), delegát

Povinný príplatok: letiskové a bezpečnostné poplatky cca 159 EUR (vyhradzujeme si právo zmeny)

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 16 EUR/pobyt, orientačné vstupné -  Granada: katedrála 5 EUR, kráľovská kaplnka 5 EUR, záhrady Generalife 7 EUR, Cordoba: Alcázar 9 EUR, kráľovská pevnosť 5 EUR

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 182 EUR/pobyt

Výlety:

GIBRALTAR - výsostné územie Anglicka, rozkladajúce sa na vysokom skalnatom výbežku. Najjužnejší výbežok Gibraltaru s mešitou, výjazd na vrchol masívu k jaskyniam sv. Michala. Fototermín s makakmi, miestnymi divoko žijúcimi opicami. Pri jazde sa otvárajú nádherné výhľady na samotný Gibraltar, na pevninu i neďalekú Afriku. Pešia prechádzka po Main street, hlavnej obchodnej tepne Gibraltaru

MALAGA - preslávená tunajším rodákom, slávnym maliarom Pablom Picassom, ale aj veľmi lahodným vínom. Prechádzka historickým centrom,  katedrála, mestská radnica, okúzľujúca mestská promenáda, ktorá sa začína v prístave jácht a pozvoľna sa tiahne celým historickým centrom mesta

GRANADA - mesto lemované pohorím Sierra Nevada, ktoré patrilo v dobe arabskej nadvlády k najbohatším na Iberskom polostrove.  Návšteva najznámejšieho skvostu Granady – kráľovná medzi stavbami maurského dedičstva v Granade ALHAMBRA (UNESCO). Hovorí sa, že keď raz navštívite Alhambru, zvyšok života strávite túžbou vrátiť sa znova a znova. Podnet pre vznik tohto monumentálneho komplexu dalo 23 sultánov z rodu Nasridov. Ide o komplex červených pevnostných hradieb, veží, niekoľkých obytných palácov, mešít a nádherných záhrad zdobených množstvom fontán. Prehliadka historického centra mesta – katedrála, hrobka katolíckych kráľov, Alcaicería – bývalá arabská tržnica

CORDOBA - historické centrum mesta sa pýši krásnymi mešitami a palácmi (najznámejší palác Alcázar s priľahlými záhradami)

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 200 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: