Array

To najlepšie z Andalúzie

od

Typ zájazdu: Letecké zájazdy
Krajina: Španielsko
Doprava: Lietadlo
Program:
  1. Odlet z Viedne do Malagy. Ubytovanie v Malage alebo v blízkom okolí. Osobné voľno, možnosť kúpania. Nocľah.
  2. Po raňajkách celodenný výlet do GIBRALTARU, na výsostné územie Anglicka, rozkladajúce sa na vysokom skalnatom výbežku. Najjužnejší výbežok Gibraltaru s mešitou, výjazd na vrchol masívu k jaskyniam sv. Michala. Fototermín s makakmi, miestnymi divoko žijúcimi opicami. Pri jazde sa otvárajú nádherné výhľady na samotný Gibraltar, na pevninu i neďalekú Afriku. Pešia prechádzka po Main street, hlavnej obchodnej  tepne Gibraltaru. Neskoro popoludní návrat  na ubytovanie.
  3. Po raňajkách návšteva a prehliadka MALAGY, preslávenej tunajším rodákom, slávnym maliarom Pablom Picassom, ale aj veľmi lahodným vínom. Prechádzka historickým centrom, katedrála, mestská radnica, okúzľujúca mestská promenáda, ktorá sa začína v prístave jácht a pozvoľna sa tiahne celým historickým centrom mesta. Popoludní možnosť kúpania. Nocľah.
  4. Po raňajkách výlet do GRANADY, mesta lemovaného pohorím Sierra Nevada, ktoré patrilo v dobe arabskej nadvlády k najbohatším na Iberskom polostrove. Návšteva najznámejšieho skvostu Granady – kráľovná medzi stavbami maurského dedičstva v Granade ALHAMBRA (UNESCO). Hovorí sa, že keď raz navštívite Alhambru, zvyšok života strávite túžbou vrátiť sa znova a znova. Podnet pre vznik tohto monumentálneho komplexu dalo 23 sultánov z rodu Nasridov. Ide o komplex červených pevnostných hradieb, veží, niekoľkých obytných palácov, mešít a nádherných záhrad zdobených množstvom fontán. Popoludní prehliadka historického centra mesta – katedrála, hrobka katolíckych kráľov, Alcaicería – bývalá arabská tržnica. Návrat na ubytovanie.
  5. Po raňajkách výlet do starobylého mestečka RONDA, typickej pueblo blanco a zároveň kolísky novodobých býčích zápasov. Ronda je vsadená v skalnatom teréne nad hlbokým kaňonom, cez ktorý vedie 98 metrov vysoký most Puente Nuevo. V popoludňajších hodinách návrat na miesto ubytovania.
  6. V závislosti od letových časov osobné voľno, možnosť kúpania.  Odlet do Viedne s následným transferom do Bratislavy.

 

V cene je zarátané

letecká doprava, poplatok za batožinu v batožinovom priestore lietadla 1 ks/osoba, doprava autobusom podľa programu, 5x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 5x polpenzia, výlety so vstupmi Gibraltar, Granada, Alhambra, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z.

V cene nie je zarátané

Povinný príplatok: letiskové a bezpečnostné poplatky cca 140 EUR (vyhradzujeme si právo zmeny)

Nepovinné príplatky: poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 12 EUR / pobyt, ostatné vstupy Malaga (katedrála, Picassovo múzeum), Ronda cca 25 EUR

Príplatok za transfer Bratislava - letisko Viedeň - Bratislava: 30 EUR/osoba

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 129 EUR

 

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 200 EUR / osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: