Array

Nemecko - Europapark a Legoland

od

pre malých i veľkých

Typ zájazdu: Predĺžené víkendy
Krajina: Nemecko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod z Bratislavy v ranných hodinách cez Rakúsko do Nemecka. Prehliadka historického centra AUSBURG - druhé najstaršie nemecké mesto a tretie najväčšie mesto Bavorska, mesto reformácie, kde v roku 1530 prívrženci učenia Martina Luthera prvýkrát predniesli svoje tzv. Augsburské vyznanie. Leží na sútoku riek Wertach a Lech, je označované aj ako nemecké Benátky, mesto vežičiek a zelene. Očarí vás spleťou starých úzkych uličiek s dlažbou z mačacích hláv, históriou a pamiatkami, tradičnými romantickými obchodíkmi. Augsburg je rodiskom rodiny Fuggerovcov - nazývaných aj Rotschildovcami stredoveku, ktorí významne ovplyvnili aj Slovensko. Jakub Fugger založil v r. 1521 pre chudobných obyvateľov mesta najstaršie sociálne sídlisko na svete - tzv. Fuggerai, ktoré funguje dodnes. Fuggerai, toto mesto v meste , je dnes zaujímavou a vyhľadávanou turistikou atrakciou. Odchod na ubytovanie, nocľah.
  2. Po raňajkách presun a návšteva LEGOLANDU, ktorý je označený za jeden z najlepších zábavných parkov v Európe a je vytvorený z viac ako 50 miliónov legových kociek. V nemeckom LEGOLANDe môžu deti vkĺznuť do rolí svojich hrdinov a robiť veci, ktoré za normálnych okolností môžu robiť len dospelí – napríklad zvládnuť svoj prvý vodičský test, súťažiť v rytierskom súboji, lyžovať na vodných lyžiach závratnou rýchlosťou, veslovať na svojom prvom kanoe úplne samostatne, či navrhovať a programovať LEGO® robotov. Presun na ubytovanie do okolia Europa Parku. Nocľah.
  3. Raňajky. Celodenná návšteva EUROPA PARKU – najväčší a druhý najpopulárnejší  tematický park v Európe, ktorý je už niekoľko rokov oceňovaný ako najlepší zábavný park na svete. Vnútri je stredisko rozdelené na európske tematické oblasti s viac ako 100 atrakciami a podujatiami, ktoré prekonajú aj tie najvyššie očakávania. Prejdete Európu na jednom mieste za jeden deň a pochutnate si na špecialitách jednotlivých krajín. Pozoruhodná je dych vyrážajúca horská dráha Silver Star, ktorá je druhou najvyššou v Európe a viditeľná už od niekoľkých kilometrov ako aj jedna z najstarších horských dráh na svete postavených z dreva. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko s nočnou jazdou.
  4. Príchod do Bratislavy v skorých ranných hodinách.
V cene je zarátané

autobusová doprava, 2x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x raňajky, prehliadky miest podľa programu, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 170/2018 Z.z. 

V cene nie je zarátané

poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 8 EUR/pobyt, orientačné vstupné – Europa park 44 EUR (skupinový lístok), Legoland 18 EUR (skupinový lístok) 

Upozornenie: odporúčame vstupy objednať so zájazdom cez CK, skupinové vstupy sú cenovo výhodnejšie než individuálne vstupenky zakupované na mieste ! 

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 55 EUR

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR / osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: