Chcela by som sa poďakovať za zájazd Paríž - Disneyland. Poďakovať by sme sa chceli predovšetkým našej sprievodkyni pani Lýdii za osobný prístup, nesmierne pútavý a fundovaný výklad počas celého zájazdu.
Monika a Michaela, Revúca

Paríž - Disneyland letecky

od

Odlety z Viedne

Typ zájazdu: Letecké zájazdy
Krajina: Francúzsko
Doprava: Lietadlo
Program:
  1. Odlet z Viedne do PARÍŽA, transfer z letiska do hotela. Pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok v centre mesta: Katedrála NOTRE DAME, Latinská štvrť, Panthéon, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St. Michel, Centre Pompidou, Kostol sv. Eustacha, Place de Concorde, návšteva múzea LOUVRE. Ubytovanie.
  2. Po raňajkách celodenný pobyt v zábavných parkoch DISNEYLAND PARK a WALT DISNEY STUDIOS. Nocľah.
  3. Po raňajkách sa opäť na celý deň presunieme do zábavných parkov DISNEYLAND PARK a WALT DISNEY STUDIOS. Alternatívne je možné navštíviť zábavný park ASTERIX. Nocľah.
  4. Dopoludnia výstup na EIFFELOVU VEŽU, pre záujemcov Invalidovňa s Napoleonovou hrobkou, osobné voľno. Transfer z hotela na letisko, odlet do Viedne. Následný transfer do Bratislavy.
V cene je zarátané

letecká doprava,  transfery letisko – hotel - letisko, poplatok za umiestnenie batožiny v batožinovom priestore lietadla 1 ks/osoba, 3x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom v meste, 3x kontinentálne raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu

Povinný príplatok: letiskové a bezpečnostné poplatky cca 140 EUR (vyhradzujeme si právo zmeny),

 
V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia KOMFORT v cene 10 EUR/pobyt alebo KOMFORT + Pandémia v cene 14,80 EUR/pobyt, orientačné vstupné - Louvre, Eiffelova veža cca 30 EUR (štátne múzeá ku ktorým patrí aj Louvre do 26 rokov zdarma), 2-dňové vstupné do Disneyland Park a Walt Disney Studios cca 169 EUR/ osoba, 156 EUR/dieťa od 3 do 11 rokov

Príplatok za transfer Bratislava - letisko Viedeň - Bratislava: 30 EUR/osoba

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 79 EUR

Doprava v Paríži: 1 lístok na metro 1,90 EUR, carnet (10 lístkov) 14,90 EUR

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 200 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: