Boli sme nadmieru spokojní zo službami ako aj prácou a výkladom p. sprievodkyne.
Elena

Pútnické Lurdy

od

Monaco - Lurdy - Turín

Typ zájazdu: Poznávacie zájazdy
Krajina: Taliansko
Francúzsko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod z Bratislavy o 18.00 hod. nonstop jazdou cez Rakúsko do Talianska. Nočná jazda.
  2. Ráno príchod do MONAKA. Povinná deväťhodinová bezpečnostná prestávka. Prehliadka Monaka, kniežací palác, katedrála, kasíno, Oceánografické múzeum. Popoludní pokračovanie v ceste do Lúrd.
  3. V dopoludňajších hodinách príchod do LÚRD - jedného z najvýznamnejších pútnických miest sveta, rodiska sv. Bernadetty, ubytovanie.
  4. Raňajky, prehliadka mesta spojená s návštevou rodného domu sv. Bernadetty, komplexu bazilík, jaskyne zjavenia, podzemnej baziliky Pia X. Účasť na krížovej ceste a popoludňajšej eucharistickej procesii. Večer sviečková procesia, večera, nocľah.
  5. Raňajky, program v Lurdoch, možnosť vaňového kúpeľa. Popoludní odchod z Lúrd. Po ceste krátka zastávka v CARCASSONNE, jedno z najzachovalejších stredovekých miest Francúzska, pýšiace sa svojimi mohutnými hradbami a romantickými uličkami.
  6. Ráno príchod do TURÍNA, deväťhodinová bezpečnostná prestávka. Prehliadka mesta, návšteva saleziánskeho strediska Valdocco, ktoré bolo miestom pôsobenia Dona Bosca, prehliadka Dómu so svetoznámym turínskym plátnom. Pokračovanie v ceste na Slovensko.
  7. Príchod do Bratislavy v ranných hodinách.
V cene je zarátané

autobusová doprava, 2x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x raňajky, 1x večera, poplatok za vstup autobusu do Monaka, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia KOMFORT v cene 17,50 EUR/pobyt alebo KOMFORT + Pandémia v cene 25,90 EUR/pobyt, orientačné vstupné v Monaku - kniežací palác 8 EUR, Oceánografické múzeum 16 EUR, botanická záhrada 7,50 EUR

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 49 EUR

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: