Silvester a Nový rok na Francúzskej riviére

od

Typ zájazdu: Adventné a novoročné zájazdy
Krajina: Francúzsko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod z Bratislavy o 15.00 hod. Tranzit cez Rakúsko, Taliansko do Francúzska. Nočná jazda.
  2. V ranných hodinách príchod do horskej dedinky EZE s nádherným panoramatickým výhľadom na celú riviéru. Prehliadka MONACA: katedrála, Oceánografické múzeum. Prechod cez prístav v La Condamine do MONTE CARLA – kasíno. Ubytovanie a nocľah. 
  3. Po raňajkách prehliadka mestečka GRASSE, ktoré je považované už od 16. storočia za centrum svetovej kozmetiky. Návšteva svetoznámeho výrobcu parfémov a kozmetiky. Presun do ANTIBES – mesto, ktoré leží na skalnatom poloostrove Cap D'Antibes. Je symbolom luxusného života na riviére už od 20. rokoch. Návšteva prístavu, úzkych malebných uličiek, provensálskej tržnice alebo hradu Grimaldi, kde šesť mesiacov pobudol umelec Pablo Picasso. Možnosť prehliadky Picassovho múzea. Malebné staré kozmopolitné mesto MENTON s talianskou atmosférou, ktoré s okolitými horami tvorí jedinečné miesto Azúrového pobrežia. Prehliadka námestia Sain-Michel s kaplnkou Conception a bazilikou Sainte-Michel - Archange s krásnym výhľadom na more i mesto. Mestečko je preslávené prekrásnymi záhradami a pestovaním citrusov, z ktorých si tu môžete kúpiť rozličné produkty. Návrat na ubytovanie, nocľah.
  4. 31.12.2019 - Silvester: Po raňajkách odchod do ST. TROPEZ, mestečka známeho svojimi žandármi v podaní legendárneho Luisa de Funesa. Prehliadka mesta. Zastávka v PORT GRIMAUD, v ktorom väčšinu "ulíc" tvoria vodné kanály a je nazývané aj francúzskymi Benátkami. Presun do CANNES, presláveného filmovým festivalom, prehliadka mesta - historické centrum Le Suquet, prístav, festivalový palác. Večera o cca 18:00 hod. Silvestrovská noc v meste a oslavy príchodu Nového roka.
  5. 01.01.2020 - Nový rok: Po raňajkách návšteva malého mestečka s kamennými ulicami, typickej stredovekej pevnosti na skale ST. PAUL de VENCE – mesto umelcov a elegantných galérií, ktoré si zachovalo svoj stredoveký charakter. Presun do NICE. Prehliadka mesta, výstup na hradný vŕšok, výhľady na prístav a celú Promenade de Anglais. Voľný program. Vo večerných hodinách odchod z Francúzska. Nočná jazda. 
  6. Príchod do Bratislavy v popoludňajších hodinách.
V cene je zarátané

autobusová doprava, 3x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 3x kontinentálne raňajky, poplatky za vstup autobusu do Monaca a St. Paul de Vence, prehliadky miest podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu

V cene nie je zarátané

poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 12 EUR/pobyt, orientačné vstupné počas prehliadok cca 35 EUR

Večera 31.12.2019: 35 EUR (v prípade záujmu o večeru, je nutné si ju objednať spolu so zájazdom)

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 79 EUR

Poznámka

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr dva týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: