Array
Silvester v Ríme bol nezabudnuteľný. Krásne pamiatky, super sprievodkyňa. Som veľmi spokojná.
Viera, Trnava

Silvester a Nový rok v Ríme

od

Typ zájazdu: Adventné a novoročné zájazdy
Krajina: Taliansko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod z Bratislavy o 16.00 hod. Tranzit cez Rakúsko. Nočná jazda cez Taliansko.
  2. V ranných hodinách príchod do metropoly Talianska RÍMA. Návšteva a prehliadka VATIKÁNU - Vatikánske múzeá so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou, Svätopeterské námestie, Chrám sv. Petra, kde je možnosť návštevy kupoly chrámu vo výške 132 m, z ktorej je nezabudnuteľný výhľad na mesto. Ubytovanie.
  3. Silvester - Po raňajkách prehliadka historického centra večného mesta: Lateránska bazilika, Sväté schody, Bazilika sv. Klementa, Bazilika sv. Petra v okovách, Bazilika S.M. Maggiore s betlehemskými jasličkami, popoludní Koloseum, Forum Romanum, Kapitol. Okolo 18.00 silvestrovská večera, potom atmosféra posledného dňa v roku v uliciach večného mesta - Anjelský hrad a most, Justičný palác, špeciálne vyzdobené barokové námestie Piazza Navona, Pantheon, Fontána di Trevi, Španielske námestie a hlavné oslavy na PIAZZA del POPOLO. Po polnoci návrat do hotela.
  4. 01.01. 2015 Nový rok
    Po raňajkách pre záujemcov účasť na slávnostnej novoročnej svätej omši v Bazilike sv. Petra celebrovaná pápežom, Nový rok na Španielskom námestí, Fontána di Trevi, Piazza Venezia, barokový ozdobný Chrám Gesú, gotický Kostol S.M. sopra Minerva, osobné voľno. Odchod z Ríma vo večerných hodinách.
  5. 02.01. 2015 Cesta späť na Slovensko. Príchod v dopoludňajších hodinách.
V cene je zarátané

autobusová doprava, 2x hotelové ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x kontinentálne raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z.

V cene nie je zarátané

Nepovinné príplatky: poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 8,50 EUR/pobyt, orientačné vstupné  – Vatikánske múzeá 15 EUR, dolná bazilika sv. Klementa 5 EUR, kupola baziliky sv. Petra 10 EUR, Koloseum, Forum Romanum, Palatinum, 12 EUR,

Večera na Silvestra 30 EUR - v prípade záujmu o večeru, je nutné si ju objednať spolu so zájazdom.

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 55 EUR

Doprava v Ríme: 1 lístok 1 EUR, 1-dňový lístok 4 EUR, 3- dňový lístok 11 EUR

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Upozornenie: na území mesta Ríma je zavedený poplatok za ubytovanie. Uvedený poplatok sa vyberá na mieste v hotovosti od každého klienta, ktorý prenocuje na území mesta. Jeho výška je 3 až 6 EUR /osoba/noc podľa kategórie hotela. Je zákaz vstupu turistických autobusov do centra Ríma (za mestské hradby). V centre mesta je presun možný príslušnými linkami mestskej dopravy (metro).

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR / osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Možné nástupné miesta po celom Slovensku nájdete TU.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: