Stuttgart letecky s návštevou Jarného festivalu

od 349€

Typ zájazdu: Letecké zájazdy
Krajina: Nemecko
Doprava: Lietadlo
Program:
  1. Odlet z Viedne do mesta automobilov STUTTGARTU, ktoré leží v údolí obklopenom vinicami, pohoriami a lesmi. Transfer do hotela a prehliadka najväčších zaujímavostí mesta – kostol sv. Jána, námestie Schlossplatz, Starý a Nový zámok, televízna veža a iné. Návšteva MERCEDES BENZ MÚZEA, ktoré dokumentuje 130 rokov automobilovej histórie. Múzeum vás vyvezie do výšky 34 metrov a vráti vás na cestu späť v čase - do roku 1886, kedy sa začína legenda s priekopníckym vynálezom  Gottlieba Daimlera a Carla Benza – vynálezom automobilu. Len málo vynálezov malo taký vplyv na ľudstvo ako tento. Na ploche 16 500 m2 osemposchodovej budovy sa nachádza celkovo okolo 160 vozidiel všetkých typov s viac ako 1500 exponátov, ktoré dokumentujú históriu tejto značky a prezentujú bohatstvo a rozmanitosť jednotlivých vozidiel tejto značky. Ubytovanie, nocľah.
  2. Po raňajkách voľný program a návšteva 82. ročníka JARNÉHO FESTIVALU v Stuttgarte s rozmanitými zábavnými atrakciami nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Nocľah.  
  3. Po raňajkách návšteva PORSCHE MÚZEA s prehliadkou závodu. Múzeum tvorí priestranná výstavná plocha, okolo 80 vozidiel a rôzne menšie exponáty, ktoré návštevníkov prenesú do fascinujúcej histórie Porsche. Medzi špeciálne interaktívne prvky patrí dvanásť metrov dlhá dotyková stena, ktorá každého návštevníka láka, aby s ňou cestoval v histórii automobilov s približne 3 000 obrázkami, kresbami, plagátmi a reklamami. Ďalším vrcholom expozície je zvuková inštalácia „Porsche in the Mix“ s virtuálnymi živými prehliadkami, formátmi zmiešanej reality a novou aplikáciou Múzeum Porsche, ktorou rozširuje svoju digitálnu ponuku. Po prehliadke možnosť návštevy ďalších múzeí, prípadne voľný čas na nákupy. Transfer na letisko, odlet do Viedne.
V cene je zarátané

letecká doprava, poplatok za batožinu v batožinovom priestore lietadla 1 ks/osoba, transfery letisko – hotel – letisko, 2x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x raňajky, prehliadky miest podľa programu, sprievodca zájazdu 

Povinný príplatok: letiskové a bezpečnostné poplatky 140 EUR (vyhradzujeme si právo zmeny)

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia KOMFORT v cene 7,50 EUR/pobyt alebo KOMFORT + Pandémia v cene 11,10 EUR/pobyt, orientačné vstupné – TV veža 9 EUR, Mercedes Benz múzeum 10 EUR (9 EUR nad 10 osôb), Porsche múzeum 8 EUR (6 EUR nad 10 osôb), prehliadka Porsche závodu 6 EUR, miestna doprava: jednorazový lístok 2,50 EUR, 4x jednorazový lístok 9,50 EUR 

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 50 EUR

Príplatok za transfer Bratislava – letisko Viedeň – Bratislava: 30 EUR

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 200 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: