Veľkonočná Ischia letecky

od

BLAHODÁRNY OSTROV TERMÁLNYCH PRAMEŇOV

Typ zájazdu: Letecké zájazdy
Krajina: Taliansko
Doprava: Lietadlo
Program:
  1. Odlet z Viedne, prílet do Neapola, transfer do prístavu, trajekt na ostrov Ischia, transfer do hotela, ubytovanie, večera.
  2. Termálny ostrov ISCHIA je svojou rozlohou najväčším, najkrajším a najslávnejším ostrovom Neapolského zálivu. Miestne termálne pramene slúžia na liečbu mnohých ochorení. Poldenný okruh ostrovom.
  3. Po raňajkách individuálne voľno, možnosť kúpania v termálnych bazénoch a v zálive Sorgeto v mori, možnosť výletov na bájny ostrov CAPRI, na AMALFITÁNSKE POBREŽIE s mestečkami Positano, Amalfi a Ravello, do archeologického areálu POMPEJE a prehliadka NEAPOLA.
  4. Po raňajkách individuálne voľno, možnosť kúpania v termálnych bazénoch a v zálive Sorgeto v mori, možnosť výletov na bájny ostrov CAPRI, na AMALFITÁNSKE POBREŽIE s mestečkami Positano, Amalfi a Ravello, do archeologického areálu POMPEJE a prehliadka NEAPOLA.
  5. Po raňajkách individuálne voľno, možnosť kúpania v termálnych bazénoch a v zálive Sorgeto v mori, možnosť výletov na bájny ostrov CAPRI, na AMALFITÁNSKE POBREŽIE s mestečkami Positano, Amalfi a Ravello, do archeologického areálu POMPEJE a prehliadka NEAPOLA.
  6. Raňajky, transfer do prístavu, plavba trajektom na pevninu, transfer na letisko, odlet z Neapola a prílet do Viedne.
V cene je zarátané

letenka, poplatok za umiestnenie batožiny v batožinovom priestore lietadla 1 ks/osoba, transfery letisko - prístav - letisko, lodný trajekt, transfery prístav – hotel – prístav, 5x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom v hoteli *** s termálnym/minerálnym bazénom, 5x polpenzia, poldenný výlet ostrovom, delegát

Povinný príplatok: letiskové a bezpečnostné poplatky 150 EUR (vyhradzujeme si právo zmeny)

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia KOMFORT v cene 15 EUR/pobyt alebo KOMFORT + Pandémia v cene 22,20 EUR/pobyt, pobytová taxa v hoteli 3 EUR/osoba/noc (platí sa na mieste), orientačné vstupné - fakultatívne výlety (ostrov Capri, Amalfitánske pobrežie, Pompeje a Neapol) – platba na mieste cca 60 – 80 EUR/výlet, ďalšie vstupy Aragonský hrad 12 EUR, botanická záhrada La Mortella 12 EUR, termálny park Poseidonove záhrady 30 – 40 EUR (podľa dĺžky pobytu)

Príplatok za transfer Bratislava – letisko Viedeň - Bratislava: 30 EUR/osoba

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 90 EUR

Príplatok za 4* hotel: 100 EUR/osoba

Poznámka

Zľava z ceny pre dospelú osobu na 3. a 4. lôžku: 50 EUR
Zľava z ceny pre dieťa (2-12 rokov) na 3. a 4. lôžku: 80 EUR

Znížená cena Vám bude upravená pracovníkmi CK po zaslaní objednávky. Pri objednávaní prosím uveďte v kolónke "Poznámka" nárok na zľavu.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 200 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr dva týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: