Víkend v Budapešti

od 95€

Typ zájazdu: Poznávacie zájazdy
Krajina: Maďarsko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod z Bratislavy v ranných hodinách. Príchod do najväčšieho kúpeľného mesta na svete BUDAPEŠTI – prehliadka  Námestia Hrdinov,  prehliadka okolia Széchenyiho kúpeľov. Pokračovanie v prehliadke mesta - prehliadka Ándrášiho bulváru. Návšteva Citadely – dnes už nefungujúcej pevnosti postavenej po povstaní v roku 1848 nad mestom aj s kontroverzným pamätníkom osloboditeľov mesta. Krásny pohľad na mesto ležiace na rieke Dunaj a jedinečná možnosť vidieť všetky mosty v Budapešti. Následne presun k Citadele spojený s prehliadkou. Možnosť vyhliadkovej plavby po Dunaji. V podvečerných hodinách odchod na ubytovanie. Nocľah.
  2. Po raňajkách prehliadka historických štvrtí Budapešti – Rybárska bašta, Matyášov kostol, areál Budínskeho hradu, Námestie Adama Clarka, Reťazový most, Széchenyiho námestie, prehliadka maďarského parlamentu (bez vstupu), Námestie F. Rákocziho, Svätoštefanská bazilika s kaplnkou sv. pravice, Námestie Vorosmarthyho – cukráreň Gerbeaut.  Individuálne voľno, popoludní odchod na Slovensko.
V cene je zarátané

autobusová doprava, 1x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 1x raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu 

V cene nie je zarátané

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 25 EUR

poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 4 EUR/pobyt, orientačné vstupné – bazilika sv. Štefana 1000 HUF

Poznámka

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 50 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: