Kodaň s návštevou Legolandu

od

Typ zájazdu: Poznávacie zájazdy
Krajina: Dánsko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod z Bratislavy o 15.00 hod. Tranzit cez Česko, nočná jazda cez Nemecko.  
  2. Nalodenie sa na trajekt v Puttgarden, príchod do KODANE v ranných hodinách. Pešia prehliadka mesta: Kráľovský palác Amalienborg, pešia zóna Stroget, návšteva obchodu s Legom, Mramorový kostol, prístav, časť Nyhavn, katedrála, radnica, národné múzeum, kruhová veža s krásnym výhľadom na mesto, symbol mesta Malá morská víla, zámok ROSENBORG s expozíciou korunovačných klenotov. Fakultatívne vyhliadková plavba po kanáloch mesta. Ubytovanie.
  3. Po raňajkách návšteva paláca CHRISTIANBORG, pevnosti Kastellet. Transfer do HILLERODU – návšteva najkrajšieho dánskeho zámku Frederiksborg, ktorý obklopuje jazero a zámocký park. Prehliadka zámku, kostola, múzea s unikátnou zbierkou a parku. Transfer do ROSKILDE, prehliadka bývalého hlavného mesta Dánska: katedrála, podľa časových možností múzeum vikingských lodí, radnica a prístav. Vo večerných hodinách návrat do hotela.
  4. Raňajky. Celodenná návšteva LEGOLANDU a jeho atrakcií. V parku nájdete vodné atrakcie, Lego svet pre najmenších, autodráhu, ale aj horské dráhy pre menších aj väčších. Vo večerných hodinách odchod z Legolandu na trajekt do Nemecka.
  5. Pokračovanie v ceste cez Nemecko s príchodom do Bratislavy v popoludňajších hodinách
V cene je zarátané

autobusová doprava, trajekty, 2x hotelové ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x kontinentálne raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia A1 v cene 12,50 EUR alebo A1 Pandemic 20 EUR, vstupné - Rosenborg a Amelienborg cca 16 EUR, vstupné do parku Legoland cca 40 EUR/osoba

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 90 EUR

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: