Taliansko - Lido di Jesolo (Pobyt pre celiatikov)

od

POBYT PRE CELIATIKOV

Typ zájazdu: Pobytové zájazdy
Krajina: Taliansko
Doprava: Vlastná
Autobus
Program:

Prímorské letovisko Lido di Jesolo leží východne od Benátok a predstavuje 15 km dlhý úsek jemných piesočnatých pláží, vhodných na kúpanie a kempovanie, ktoré sa sem ťahajú od polostrova Cavallino až po ústie rieky Piavy do Jadranského mora. K dispozícii je pestrá ponuka športového vyžitia – vodné športy, tenisové kurty, vodný park Aqualandia Jesolo s tobogánmi a bungee jumpingom (60 m), zábavný park New Jesolandia, golfisko Golf Club Jesolo a mnoho iných akcií.

Hotel PIGALLE*** je absolútne jedným z najcentrálnejšie položených 3-hviezdičkových hotelov, ktoré Jesolo ponúka. Hotel sa nachádza v letovisku Lido v meste Jesolo, len 50 metrov od pláže a vďaka svojej súkromnej pláži ponúka pohodlný pobyt pre rodiny, páry alebo skupiny priateľov. Všetkých 56 izieb je zariadených moderným alebo klasickým nábytkom a všetkým komfortom: vlastnou kúpeľňou, balkónom, telefónom s priamou voľbou, trezorom, TV so satelitným príjmom, klimatizáciou. V nádhernom bare/salóniku nájdete ideálne miesto na posedenie pri drinku. Súkromné parkovisko je k dispozícii na vyžiadanie. Stravovanie vo vedľajšom hoteli BETTINA***  www.hotelbettina.it. Raňajky zahŕňajú bohatý bufet a obedy s večerami sú trojchodové. 

Webová stránka hotela: https://www.hotelpigalle.eu/ 

V cene je zarátané

7x ubytovanie s polpenziou v hoteli Pigalle (raňajky formou bufetu, večera 3-chodové menu), plážový servis (slnečník a lehátko na pláži na izbu), poistenie insolventnosti

V cene nie je zarátané

komplexné cestovné poistenie 16 EUR/osoba/pobyt bez autobusovej dopravy, 20 EUR/osoba/pobyt v prípade autobusovej dopravy

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 90 EUR

Príplatok za obedy (7x): 70 EUR

Poznámka

Zájaz je možné zakúpiť si s vlastnou dopravou, alebo využiť možnosť našej autobusovej dopravy, a to z miest:

Bratislava, Trnava                                                              99 EUR
Piešťany, Trenčín, Dubnica n./Váhom, Nové Mesto              105 EUR
Považská Bystrica, Žilina, Nitra                                          110 EUR
Martin, Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom              115 EUR
miestenka                                                                           9 EUR

 

V prípade záujmu o autobusovú dopravu z iného mesta ako je Bratislava nám prosím napíšte želané miesto nástupu pri vytváraní záväznej objednávky do koĺonky Poznámka. Takisto nám prosím uveďte, ktorá z cestujúcich osôb je celiatik.

 

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, je potrebné zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 200 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr dva týždne pred uskutočnením zájazdu.

Tento zájazd nie je určený pre provízny predaj.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: