Array
Akcia Klobásový festival bola veľmi dobrá. Festival bol perfektný,úžasná ponuka produktov, zábava.
Peter, Bratislava

Békéscsaba - klobásový festival

od 169€

s návštevou termálnych kúpeľov GYULA

Typ zájazdu: Veľtrhy, výstavy, burzy
Krajina: Maďarsko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod z Bratislavy o 07.30 hod. Zastávka v hlavnom meste Maďarska BUDAPEŠTI. Krátka prehliadka mesta: Citadela s prekrásnymi výhľadmi na mesto, Parlament (bez vstupu), Bazilika sv. Štefana, Vörösmartyho námestie so známou Gerbeaud Cafe a milleniovou zástavkou metra, slávna Váciho ulica. Popoludní pokračovanie na východ Maďarska, do oblasti mesta Békéscsaba. Ubytovanie. 
  2. BÉKÉSCSABA -  „hlavné mesto“ svetoznámej čabajskej klobásy. Práve tu sa koná každoročne klobásový festival - tradičná oslava chutí a vôní. Čaká vás hudba, tanec, a samozrejme, množstvo jedla a pitia. Odolať sa jednoducho nedá a určite si domov odnesiete nielen skvelý zážitok, ale aj nejakú pochúťku. Festival má veľa sprievodných programov – ukážky tradičnej zabíjačky, súťaže vo výrobe klobás, príprava rôznych  jedál, ochutnávky, tomboly, aukcie vín a klobás, bohatý kultúrny program, koncerty, programy pre deti. Nocľah.. 
  3. Po raňajkách buď opätovná návšteva klobásového festivalu alebo pobyt v termálnych kúpeľoch GYULA (možnosť zvoliť si alternatívu). Kúpele s ôsmimi krytými a otvorenými bazénmi vo veľkom parku o rozlohe 34 hektárov majú vodnú plochu 2 500 metrov štvorcových. Bazény obsahujú liečivú vodu s veľkým obsahom minerálnych solí. V kúpeľoch sa nachádza napríklad 50 metrový športový bazén, cvičný bazén, zážitkový bazén s umelým vlnobitím a ďalšie atrakcie. Okolo 14.00 hod. odchod späť na Slovensko. Príchod do Bratislavy vo večerných hodinách.
V cene je zarátané

autobusová doprava, 2x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x raňajky, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z.

V cene nie je zarátané

poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 6  EUR/pobyt, vstupné na klobásový festival 1000 HUF/denná vstupenka

Príplatok za 1-lôžkovú izbu:  35 EUR

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr dva týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: