Array
Skvelý zájazd s výbornou sprievodkyňou. Zo zájazdu sme si odniesli krásne spomienky.
Iveta, Žilina

Benátsky karneval s ubytovaním a návštevou mesta Treviso

od

Typ zájazdu: Poznávacie zájazdy
Krajina: Taliansko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod v ranných hodinách cez Rakúsko a Taliansko. V neskorších popoludňajších hodinách príchod do romantického mesta TREVISO, prechádzka mestom, individuálne voľno, nákupy, ubytovanie v oblasti Trevisa resp. v oblasti Lido di Jesolo/Cavallino, večera (za príplatok). Nocľah.
  2. Raňajky presun do Punta Sabbioni, odtiaľ loďou do BENÁTOK, prechádzka centrom mesta – námestie San Marco, bazilika San Marco, Dóžov palác, Most vzdychov, zvonica Campanilla, most Rialto. Individuálne voľno, účasť na Benátskom karnevale, program organizovaný mestom. Vo večerných hodinách o cca 20.00 hod návrat loďou do Punta Sabbioni a o cca 21.30 odchod autobusom nočnou jazdou  na Slovensko.
  3. Príchod do Bratislavy v nedeľu v ranných hodinách.
V cene je zarátané

autobusová doprava, 1x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 1x raňajky, sprievodca zájazdu 

V cene nie je zarátané

možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 6 EUR/osoba/pobyt, orientačné vstupné - loď do Benátok 15 EUR/osoba (obojsmerne) resp. 20 EUR/osoba (platí na všetky trasy v Benátskom zálive počas celého dňa), vstupy do múzeí a kultúrnych pamiatok: Galleria dell´ Academia 15 EUR, Dóžov palác 20 EUR, zvonica – Campanilla 8 EUR, múzeum v bazilike 5 EUR, Pala d´Oro prenosný oltár 2 EUR, klenotnica 3 EUR.

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 25 EUR

Príplatok za večeru: 17 EUR

Poznámka

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 50 EUR / osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: