Dobrodružné Korutánsko pre deti

od

Typ zájazdu: Poznávacie zájazdy
Krajina: Rakúsko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod v skorých ranných hodinách zo Slovenska, presun do metropoly Korutánska Klagenfurtu. Návšteva MINIMUNDUSU – sveta miniatúr, ktorý je cestovateľmi považovaný za jeden z najlepších na svete. Za pár hodín navštívime 45 štátov sveta, resp. to čo je pre tieto štáty najtypickejšie. Po tejto príjemnej zastávke budeme pokračovať priamo do srdca metropoly KLAGENFURTU a prezrieme si spolu historické centrum. Dozviete sa aj to, prečo na jednej z ulíc stojí socha malého škriatka. Podvečer sa presunieme na ubytovanie, nocľah.
  2. Po raňajkách sa vydáme na plavbu jazerom Wörthersee, ktoré miestni prezývajú „Karibikom“. Počas plavby sa dostaneme do mestečka Maria Wörth, ktorého časť vybieha ako poloostrov práve do jazera Wörthersee. Vystúpime a budeme pokračovať k jednej z novodobých atrakcií Korutánska, k rozhľadni Pyramidenkogel. Keby sme ju nenavštívili, akoby sme tu ani neboli. Poskytuje nádherný výhľad na krajinu a aj výstup na ňu je zážitkom. Pre tých, ktorí majú radi adrenalín určite odporúčame využiť možnosť „rýchleho zostupu“ z nej v podobe šmykľavky. Po tomto skvelom zážitku sa presunieme k zrúcanine hradu Landskron. Dnes má prezývku „Vtáčí hrad s opičou horou“ a my tu absolvujeme prehliadku dravcov a čo je ešte zaujímavejšie pozrieme sa aj na makakov japonských, ktorí žijú jedine v Japonsku no a tu. Žije ich tu asi 150 a spolu so sprievodcom sa o nich dozviete viac. Po prehliadke zamierime na Slovensko, príchod na Slovensko vo večerných hodinách.
V cene je zarátané

autobusová doprava, 1x ubytovanie s raňajkami, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z.

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 4 EUR/osoba/pobyt, orientačné vstupné -  Minimundus: dospelý 15 EUR, dieťa 6-15 r. 8 EUR, skupiny nad 20 osôb dospelý 11 EUR, dieťa 6-15 r. 6 EUR, plavba loďou po jazere: dospelý 15 EUR, dieťa 6-15 r. 7 EUR, skupina nad 10 osôb dospelý 14 EUR, dieťa 6-15 r. 6 EUR, rozhľadňa Pyramidenkogel: dospelý 13 EUR, dieťa 6-15 r. 6,50 EUR, skupiny nad 20 osôb dospelý 10 EUR, dieťa 6-15 r. 5 EUR 

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 25 EUR

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR / osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: