Array

Eger - história a víno

od

Budapešť - Eger - Egerszalók

Typ zájazdu: Zájazdy za vínom a poznaním
Krajina: Maďarsko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, v dopoludňajších hodinách príchod do BUDAPEŠTI, prehliadka centra mesta s najvýznamnejšími historickými pamiatkami (Námestie hrdinov, Andrássy utca, Budínsky hrad, Matiášov kostol, Rybárska bašta). V podvečerných hodinách presun do okolia Egeru, ubytovanie.
  2. Raňajky, pešia prehliadka kúpeľného a vinárskeho mestečka EGER, ktoré patrí medzi najnavštevovanejšie mestá Maďarska, námestie Dobó Tér, bazilika a minaret, ktorý je najsevernejšou pôvodnou stavbou tureckej architektúry v Európe, Egerský hrad s podzemným pevnostným systémom a výhľadmi na staré mesto a okolie viníc. V popoludňajších hodinách návšteva vínnej pivnice a ochutnávkou vín, návrat na ubytovanie, nocľah.
  3. Raňajky, presun do dedinky EGERSZALÓK, kde liečivá voda stekajúca z kopcov vytvorila zvláštne terasovité útvary, na úpätí ktorých boli vybudované kúpele, podobné tureckému Pamukkale (možnosť kúpania) a následný presun na tradičný maďarský obed do „Údolia krásnych žien“ (Szépasszony völgy), ktoré je známe vďaka svojej jedinečnej atmosfére, kulinárskym špecialitám a vynikajúcemu vínu. Vo večerných hodinách príchod na Slovensko.
V cene je zarátané

autobusová doprava, 2x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s príslušenstvom, 2x raňajky, ochutnávka vína, tradičný maďarský obed, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 170/2018 Z.z.

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia KOMFORT v cene 7,50 EUR/pobyt alebo KOMFORT + Pandémia v cene 11,10 EUR/pobyt, orientačné vstupné - Budapešť: Národné múzeum 2600 HUF, Eger: bazilika 300 HUF, minaret 500 HUF, Egerský hrad 2400 HUF + slovenský audio sprievodca 400 HUF, Egerszalók: Termálne kúpele (3-hodinový vstup) 3400 HUF

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 50 EUR

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR / osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: