Array

Europapark a Legoland

od

S NÁVŠTEVOU MÚZEA HRAČIEK

Typ zájazdu: Predĺžené víkendy
Krajina: Nemecko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod z Bratislavy v skorých ranných hodinách cez Rakúsko do Nemecka. V poobedných hodinách príchod do nemeckého mestečka GIEGEN AN DER BRENZ, ktoré sa pokladá za miesto zrodenia „macka Teddyho.“ Prvýkrát ho tu ušila Margarete Steiff. V roku 1902 navrhol jej synovec medvedíka, ktorý ako prvý na svete hýbal rukami a nohami. Táto hračka okamžite dobyla celý svet vrátane Ameriky. Meno "Teddy bear" dostal medvedík po americkom prezidentovi Theodorovi "Teddy" Rooseveltovi.  Jedinečnú expozíciu múzea STEIFF dopĺňa výstava hračiek, ukážka ručnej výroby, bistro s občerstvením a veľký detský kútik. Odchod na ubytovanie, nocľah.
  2. Po raňajkách presun a návšteva LEGOLANDU, ktorý je označený za jeden z najlepších zábavných parkov v Európe a je vytvorený z viac ako 50 miliónov legových kociek. V nemeckom LEGOLANDe môžu deti vkĺznuť do rolí svojich hrdinov a robiť veci, ktoré za normálnych okolností môžu robiť len dospelí – napríklad zvládnuť svoj prvý vodičský test, súťažiť v rytierskom súboji, lyžovať na vodných lyžiach závratnou rýchlosťou, veslovať na svojom prvom kanoe úplne samostatne, či navrhovať a programovať LEGO® robotov. Presun na ubytovanie do okolia Europa Parku. Nocľah.
  3. Raňajky. Celodenná návšteva EUROPA PARKU – najväčší a druhý najpopulárnejší  tematický park v Európe, ktorý je už niekoľko rokov oceňovaný ako najlepší zábavný park na svete. Vnútri je stredisko rozdelené na európske tematické oblasti s viac ako 100 atrakciami a podujatiami, ktoré prekonajú aj tie najvyššie očakávania. Prejdete Európu na jednom mieste za jeden deň a pochutnate si na špecialitách jednotlivých krajín. Pozoruhodná je dych vyrážajúca horská dráha Silver Star, ktorá je druhou najvyššou v Európe a viditeľná už od niekoľkých kilometrov ako aj jedna z najstarších horských dráh na svete postavených z dreva. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko s nočnou jazdou.
  4. Príchod do Bratislavy v skorých ranných hodinách.
V cene je zarátané

autobusová doprava, 2x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x raňajky, prehliadky miest podľa programu, sprievodca zájazdu

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia KOMFORT v cene 10 EUR/pobyt alebo KOMFORT + Pandémia v cene 24,80 EUR/pobyt, orientačné vstupné – Steiff múzeum dospelý 10 EUR, skupina nad 20 osôb 6 EUR, Europa park 46 EUR (skupinový lístok), Legoland 21 EUR (skupinový lístok)  

Upozornenie: odporúčame vstupy objednať so zájazdom cez CK, skupinové vstupy sú cenovo výhodnejšie než individuálne vstupenky zakupované na mieste ! 

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 55 EUR

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: