Kyjev s návštevou Černobyľu

od 479€

Typ zájazdu: Letecké zájazdy
Krajina: Ukrajina
Doprava: Lietadlo
Program:
  1. Odlet z Bratislavy do Kyjeva. Transfer do hotela. Prehliadka hlavného a najväčšieho mesta Ukrajiny KYJEVA, matkou ruských miest, ktoré leží na rieke Dneper. Kláštorný komplex Kyjevsko-pečerská lavra, ktorý je jedným z najstarších a najvýznamnejších kláštorov v oblasti Kyjevskej Rusi. Jednou z najfascinujúcejších častí komplexu je rozliehajúca sa sieť  podzemných chodieb a jaskýň, nachádzajúcich sa v blízkosti tej, v ktorej sa v 11. storočí usadil svätý Anton z Kyjeva. Možnosť výletnej plavby po rieke Dneper. Ubytovanie.
  2. Po raňajkách pokračovanie prehliadky mesta - návšteva katedrály sv. Sofie z 11. storočia, malebné zákutia Andrijivského uzvizu, ktoré sa tiahnu od chrámu sv. Andreja po svah Vladimirskej hory až do historickej štvrti Podol.  Je to najmalebnejšia ulička - okúzľujúca krajina s nenapodobiteľným chrámom sv. Andreja, zámkom Richarda Levie Srdce, či čulým ruchom pri predaji suvenírov. Nocľah.
  3. Po raňajkách celodenný výlet do ČERNOBYĽU, ktorý je známy jadrovou katastrofou z roku 1986. Počas exkurzie vonkajšia návšteva najzaujímavejších miest černobyľskej zóny. Černobyľská jadrová elektráreň, chladiace veže nedokončených reaktorov 5 a 6 černobyľských jadrových elektrární, DUGU (Černobyl-2), mesto Černobyľ. V meste duchov PRIPJAŤ vonkajšia prehliadka nemocnice, lodného prístavu, centrálneho námestia, hotela Polissia, kultúrneho domu Energetik, lunaparku s ruským kolesom, plaveckého  bazénu a školy. Návrat do hotela, nocľah.
  4. Doobeda osobné voľno určené na návštevu múzeí. Transfer na letisko, odlet do Bratislavy.
V cene je zarátané

letecká doprava, poplatok za umiestnenie batožiny v batožinovom priestore lietadla 1 ks/osoba, transfery letisko - hotel - letisko, 3x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 3x raňajky, výlet do Černobyľu - povolenie na vstup do všetkých častí černobyľskej zóny, vstup do Pripjate, povolenie na zhotovovanie fotografií a videí, zdravotné poistenie, transport, dozimeter počas výletu do Černobylu, 1x obed, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu

Povinný príplatok: letiskové a bezpečnostné poplatky 140 EUR (vyhradzujeme si právo zmeny)

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 8 EUR/pobyt, orientačné vstupné - Kyjevsko-pečerská lavra + zvonica 50 UAH, plavba po rieke Dneper 200 UAH, exteriér kostola Andrijivskij uzviz 10 UAH

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 75 EUR

Poznámka

Upozornenie: Program a miesta, ktoré navštívite sa môžu zmeniť v dôsledku aktuálnych obmedzení v černobyľskej uzavretej zóne. Vstup do budov v meste Pripjať je zakázaný. 

Na vstup do Ukrajiny je nevyhnutné vlastniť cestovný pas.

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 200 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: