Letecky do Ríma s audienciou u Sv. Otca

od

Typ zájazdu: Letecké zájazdy
Krajina: Taliansko
Doprava: Lietadlo
Program:
  1. Odlet z Viedne do RÍMA. Po prílete transfer z letiska do hotela. Ubytovanie. Popoludňajšie a večerné historické centrum mesta:  Piazza di Spagna, Fontana di Trevi, Piazza  Colonna a Piazza del Popolo. Nocľah.
  2. Po raňajkách stretnutie na Námestí sv. Petra. Audiencia u Svätého Otca s jeho pápežským požehnaním. Pokračovanie v prehliadke: Bazilika sv. Pavla za hradbami, Sväté schody, Lateránska bazilika, Bazilika sv. Klementa (relikvie sv. Cyrila), Baziliky sv. Petra v okovách a Santa Maria Maggiore. Nocľah.
  3. Návšteva a prehliadka VATIKÁNU -  Svätopeterské námestie, Chrám sv. Petra, kde je možnosť návštevy kupoly chrámu vo výške 132 m, z ktorej je nezabudnuteľný výhľad na mesto. Pokračovanie v prehliadke - Via della Conciliazione (Ulica Zmierenia), Anjelský hrad a most, Justičný palác, romantické Námestie Piazza Navona, najzachovalejšia antická budova v Ríme Pantheon. Popoludní transfer na letisko. Odlet do Viedne. Následný transfer do Bratislavy.
V cene je zarátané

letecká doprava, poplatok za batožinu v batožinovom priestore lietadla 1 ks/osoba,  transfery letisko - hotel - letisko, 2x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom v meste, 2x kontinentálne raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu

Povinný príplatok: letiskové a bezpečnostné poplatky cca 140 EUR (vyhradzujeme si právo zmeny)

V cene nie je zarátané

ppoistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia KOMFORT v cene 7,50 EUR/pobyt alebo KOMFORT + Pandémia v cene 11,10 EUR/pobyt, orientačné vstupné  – Vatikánske múzeá 17 EUR, dolná Bazilika sv. Klementa 10 EUR, kupola Baziliky sv. Petra 8 EUR / výťahom 10 EUR, slúchadlá 3 EUR/deň

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 49 EUR 

Príplatok za transfer Bratislava – letisko Viedeň – Bratislava:  30 EUR/osoba

Doprava v Ríme: 1 lístok 1,50 EUR,  1-dňový lístok 7 EUR,  3-dňový lístok 18 EUR

Poznámka

Upozornenie: Na území mesta Ríma je zavedený poplatok za ubytovanie. Uvedený poplatok sa vyberá na mieste v hotovosti od každého klienta, ktorý prenocuje na území mesta. Jeho výška je 4 až 6 EUR /osoba/noc podľa kategórie hotela.

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 200 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

 

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: