Londýn po stopách Harryho Pottera letecky

od

Objavte s nami magický svet najslávnejšieho čarodejníka na svete.

Typ zájazdu: Letecké zájazdy
Krajina: Anglicko
Doprava: Lietadlo
Program:
  1. Odlet z Bratislavy do LONDÝNA. Spoločný transfer do hotela. Návšteva kráľovskej pevnosti TOWER a presun do tržnice LEADENHALL MARKET s budovou, ktorá bola inšpiráciou pre vytvorenie vstupu do Deravého kotlíka. Pokračovanie v prehliadke katedrály Sv. Pavla a mosta MILLENIUM BRIDGE, ktorý bol zničený vo filme Polovičný Princ. Presun do centra mesta, prehliadka a voľný program. Ubytovanie. Nocľah.
  2. Po raňajkách presun do WARNER BROS ŠTÚDIÍ HARRY POTTERA na kraji Londýna v časti Leavesden, kde sa nachádza väčšina rekvizít, ktoré boli použité vo filmovom spracovaní série o najslávnejšom čarodejníkovi na svete. Objavte magický svet Harry Pottera. Postupne sa môžete prejsť pracovňou Albusa Dumbledorea, učebňou na hodiny elixírov, hlavnou halou, ale aj exteriérovými priestormi. Dostanete sa teda i do Šikmej uličky alebo na Privátnu ulicu, kde Harry vyrastal u svojho strýka Vernona. V štúdiách nájdete rozličné atrakcie, výstavy, kino, obchody so suvenírmi, reštaurácie atď. Presun späť do centra Londýna - pokračovanie v prehliadke mesta. Nocľah.
  3. Pokračovanie v prehliadke na juh od rieky Temže: atrakcia Londýna LONDON EYE, Parlament, Westministerské Opátstvo, Big Ben, jeden z najslávnejších mostov sveta TOWER BRIDGE, pevnosť Tower of London, Shakespeare Globe Theatre, galéria Tate Modern. Nocľah.
  4. Raňajky. Návšteva múzea voskových figurín MADAME TUSSAUDS alebo individuálne voľno na nákupy. Prehliadka železničnej stanice KING´S CROSS, kde z nástupišťa Deväť a trištvrte odchádzajú mladí čarodejníci do Rokfortskej strednej školy čarodejníckej. Spoločný transfer na letisko. Odlet do Bratislavy.
V cene je zarátané

letecká doprava, poplatok za batožinu v batožinovom priestore lietadla 1 ks/osoba, transfery letisko - hotel - letisko, 3x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 3x raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu 

Povinný príplatok: letiskové a bezpečnostné poplatky cca 140 EUR (vyhradzujeme si právo zmeny)

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia KOMFORT v cene 10 EUR/pobyt alebo KOMFORT + Pandémia v cene 14,80 EUR/pobyt, orientačné vstupné - vstupenka do Warner Bros štúdií Harry Pottera  dospelá osoba 55 EUR, deti (5 až 15 rokov) 45 EUR,  múzeum voskových figurín Madame Tussauds 35 GBP, deti 3-15 rokov 30 GBP, katedrála sv. Pavla 20 GBP,  deti 6-17 rokov 8,50 GBP, Tower of London 27,50 GBP,  deti 5-15 rokov 13,10 GBP, Tower Bridge 9,80 GBP, deti 5-15 rokov 4,20 GBP, Londýn - celodenný lístok vlak/metro 13,10 GBP

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 90 EUR

Upozornenie: cenu lístka do Warner Bros štúdií Harry Pottera je potrebné uhradiť s cenou zájazdu

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 200 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

 

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: