Na skok do Izraela

od

Typ zájazdu: Letecké zájazdy
Krajina: Izrael
Doprava: Lietadlo
Program:
  1. Odlet do Tel Avivu. Po prílete ako prvé navštívime malebné mestečko JAFFA, ktoré je jedno z najstarších prístavných miest sveta. Pokračovanie do HAIFY, kde je krásna vyhliadka na prístav a Bahaiské záhrady, ktoré sú zapísané na zozname UNESCO. Transfer autobusom na miesto ubytovania. Večera a nocľah.
  2. Po raňajkách návšteva oblasti Galilejského jazera a jeho biblických miest. Plavba loďou po Genezaretskom jazere. Kostol na hore Blahoslavenstiev (Ježišove kázanie na hore), KAFARNAUM/CAPERNAUM, ktorému sa tiež hovorí Ježišovo mesto a kde môžeme vidieť pozoruhodnú synagógu a dom sv. Petra, TABGHA - miesto zázračného rozmnoženia chlebov a rýb, miesto Primátu sv. Petra. V NAZARETE na nás čaká prehliadka Baziliky Zvestovania a Kostola sv. Jozefa. Večera a nocľah.
  3. Prehliadka JERUZALEMA - staré mesto, Krížová cesta – Via Dolorosa, Múr nárekov, hora Cion, Olivova hora, Getsemanská záhrada, hrob kráľa Dávida, Bazilika Božieho hrobu na Kalvárii - Golgote. Popoludní návšteva BETLEHEMU – Baziliky Narodenia Ježiša Krista.
  4. Prechod Júdskou púšťou k MASADE, lanovkou sa vyvezieme na jedno z najzaujímavejších historických miest Izraela. Návšteva výrobcu kozmetiky z Mŕtveho mora. Na ceste späť zastávka pri MŔTVOM MORI s možnosťou kúpania. Popoludní prehliadka BETÁNIE - kde sa nachádza Lazarov hrob, známy z Biblie. Večera a nocľah.
  5. V závislosti od hodiny odletu možnosť návštevy Múzea holocaustu YAD VASHEM v Tel Avive.  Odlet do Viedne s možným následným transferom do Bratislavy.
V cene je zarátané

letecká doprava, letiskové poplatky, transfery podľa programu, 4x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 4x polpenzia, prehliadky podľa programu, vstupy Kafarnaum, kostoly, Masada (vstup + lanovka), sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z.

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 10 EUR/pobyt, obslužné (bakšiš) 40 USD (platí sa priamo na mieste v hotovosti sprievodcovi), ďalšie vstupné podľa programu 45 USD (platí sa priamo na mieste v hotovosti sprievodcovi)

Príplatok za 1-lôžkovú izbu:  100 EUR

Príplatok za transfer Bratislava – letisko Viedeň – Bratislava:  30 EUR/osoba

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 200 EUR / osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr dva týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: