Array

Paríž plus letecky

od

Typ zájazdu: Letecké zájazdy
Krajina: Francúzsko
Doprava: Lietadlo
Program:
  1. Odlet z Viedne v ranných hodinách. Prílet do PARÍŽA. Transfer do hotela. Ubytovanie. Prehliadka najznámejších historických pamiatok v centre mesta - Latinská štvrť, Panthéon, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St. Michel, Centre Pompidou, Kostol sv. Eustacha,  Place de Concorde. Ubytovanie.
  2. Po raňajkách návšteva zámku VERSAILLES a jeho záhrad. Popoludní prehliadka zámku vo FONTAINEBLEAU, ktorý predstavuje ohromnú zmes štýlov z rôznych období. Večerná plavba po rieke Seine. Ubytovanie.  
  3. Champ - Elysées, Árc de Triomphe, Opera, moderná štvrť La Defense spojená s možnosťami nákupov v obchodnom centre. Popoludní výstup na EIFFELOVU VEŽU s prekrásnym výhľadom na celý Paríž. Večer prechádzka na Montmartre, námestie Pigalle, štvrť umelcov, bazilika Sacre Coeur. Nocľah.
  4. Celý deň je k dispozícii na návštevu a prehliadku zbierok múzea LOUVRE (Louvre je otvorený do 21.30 hod.).
  5. Prehliadka baziliky ST. DENIS korunovačného kostola všetkých francúzskych kráľovien a miesto posledného odpočinku väčšiny francúzskych panovníkov. Prehliadka INVALIDOVNE - najrozsiahlejšieho múzea vojenskej histórie na svete a miesta Napoleonovej hrobky. Popoludní múzeum D´ORSAY, kde sa nachádza jedinečná zbierka umenia z rokov 1848 - 1914, ktorá je umiestnená v bývalej budove železničnej stanice. Pre záujemcov návšteva jedného z najznámejších cintorínov na svete PÉRE LACHAISE. Nocľah.
  6. Doobeda voľný program, popoludní  transfer na letisko, odlet do Viedne.
V cene je zarátané

letecká doprava, poplatok za batožinu v batožinovom priestore lietadla 1 ks/osoba,  5x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 5x kontinentálne raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu

Povinný príplatok: letiskové a palivové príplatky  140 EUR (vyhradzujeme si právo zmeny)

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia KOMFORT v cene 15 EUR/pobyt alebo KOMFORT + Pandémia v cene 22,20 EUR/pobyt, orientačné vstupné - Louvre, Fontainebleau, Versailles, Eiffelova veža, lístky na plavbu po Seine, Invalidovňa, múzeum d´Orsay v súhrnnej cene cca 75 EUR (štátne múzeá, ku ktorým patria aj Louvre, Versailles do 26 rokov zdarma)

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 130 EUR

Príplatok za transfer Bratislava – Viedeň – Bratislava: 30 EUR

Doprava v Paríži: 1 lístok na metro 1,90 EUR, carnet (10 lístkov) 14,90 EUR

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 200 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: