Romantický Bad Ischl, Halstatt a termálne kúpele Bad Hofgastein

od

Typ zájazdu: Poznávacie zájazdy
Krajina: Rakúsko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod z Bratislavy o 06.00 hod cez Viedeň, St. Pölten do jedného z najznámejších rakúskych kúpeľných miest BAD ISCHL. Bad Ischl bolo obľúbeným letným sídlom predposledného rakúskeho cisára a uhorského kráľa Františka Jozefa I. Prehliadka cisárskej vily a priľahlých záhrad. Pokračovanie do malebného mestečka HALLSTATTU, ktoré býva označované za jedno z najkrajších miest na svete. Leží nad rovnomenným jazerom a na úpätí známeho ľadovca Dachstein (2995 m n. m.). Mnohí mestečko prirovnávajú k rozprávkovej destinácii. Úzke kľukaté uličky, romantické stavby zabezpečili Hallstattu zápis do svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Večer odchod na ubytovanie, nocľah.
  2. Po raňajkách krátka prehliadka kúpeľného mestečka BAD GASTEIN, ktorého zvláštnosťou a najväčšou atrakciou je Gasteinský vodopád nachádzajúci sa priamo v centre mesta. Okolo neho sú sústredené tie najluxusnejšie hotely. Nájdeme tu však i niekoľko pamiatok - kostol sv. Mikuláša, či kostol Panny Márie. Návšteva termálnych kúpeľov BAD HOFGASTEIN, ktoré ponúkajú množstvo vonkajších a vnútorných bazénov s teplou termálnou vodou a nachádzajú sa priamo pod dvojtisícovými štítmi hôr. Kúpele ponúkajú tobogány, vodné kino, vírivky, divokú rieku a dokonalý relax. Po pobyte v kúpeľoch (cca 4 hodiny) návrat na Slovensko, s príchodom vo večerných hodinách.
V cene je zarátané

autobusová doprava, 1x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 1x raňajky, prehliadka mesta podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu

V cene nie je zarátané

poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 4 EUR/pobyt, orientačné vstupné – Bad Ischl: cisárska vila 15 EUR, termálne kúpele 29,50 EUR/osoba/celý deň 

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 22 EUR

Poznámka

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr dva týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: