Array
Touto cestou si dovoľujem vyjadriť našu maximálnu spokojnosť s poskytnutou službou. Trasa zájazdu, ubytovanie, doprava a vodiči, ako a sprievodca boli na vysokej úrovni.
Ján, Bratislava

Švajčiarsko - Alpská rozprávka

od

Typ zájazdu: Predĺžené víkendy
Krajina: Švajčiarsko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod z Bratislavy o 19.30 hod. Tranzit cez Rakúsko a Nemecko, nočná jazda.
  2. V ranných hodinách prehliadka najväčšieho vodopádu Európy (RHEINFALL pri Schaffhausene), príchod do LUZERNU, 9-hodinová bezpečnostná prestávka: prehliadka historického centra (Kapellbrűcke, jezuitský kostol, pomník leva, Gletschergarten, mestské hradby,...), možnosť absolvovať "zlatý okruh" (plavba loďou do Alpnachstad-u, najstrmšou ozubnicovou dráhou na svete na horu Pilatus vo výške 2 132 m, zostup kabínkovou a gondolovou lanovkou, presun autobusom na východisko okruhu). Podvečer presun do oblasti INTERLAKENU, ubytovanie.
  3. Po raňajkách presun do Grindelwald-Grunt. Výlet horskou železnicou na JUNGFRAUJOCH vo výške 3454 m, kde najvyššie položená železničná stanica Európy s prekrásnym výhľadom. Alebo v Grindelwalde-Grunt možnosť prehliadky ľadovcovej tiesňavy, prípadne lanovkou na Männlichen. Voľný program, ubytovanie.
  4. Raňajky, doobeda voľno, možnosť výjazdu na niektorý z okolitých štítov. Okolo obeda presun do BERNU, hlavného mesta konfederácie.  Prehliadka mesta ("laubne" - mestské arkády, ktoré vytvárajú najdlhšiu suchú nákupnú promenádu v Europe, historické pivnice, ktoré sú dnes súčasťou nákupnej zóny, Münster - neskorogotická Katedrála sv.Vincenza  s najvyššou vežou vo Švajčiarsku, Bundeshaus - budova parlamentu, mestské veže z ktorých je najznámejšia Zytgloggeturm s neobyčajným orlojom zo 16. storočia, Medvedia priekopa, kde sa chovajú erbové zvieratá mesta...), pokračovanie do ZÜRICHU. Po  prehliadke centra mesta (slávna Bahnhofstrasse, Münster, jazero,...) návrat domov s krátkou z astávkou vo VADUZE (Lichtenštajnsko). 
  5. Tranzit cez Nemecko a Rakúsko, príchod do Bratislavy v obedňajších hodinách.
V cene je zarátané

autobusová doprava, 2x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x raňajky, prehliadky miest podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia KOMFORT v cene 12,50 EUR/pobyt alebo KOMFORT + Pandémia v cene 18,50 EUR/pobyt, orientačné vstupné - železnica na Jungfraujoch cca 208,80 CHF, "Zlatý okruh" 2. trieda pri skupine od 10 osôb: 148 CHF (ceny z roku 2019),  ľadovcová tiesňava 19 CHF, lanovka na Männlichen 60 CHF

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 59 EUR

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

 

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: