Array
Ďakujem za krásne prežité dni na zájazde Veľká noc na Francúzskej riviére. Chcem najmä poďakovať úžasnej sprievodkyni Janke. Jej poznatky a sprievodcovské schopnosti sú na vysokej úrovni.
Vaša spokojná klientka, Banská Štiavnica

Veľká noc na Francúzskej riviére

od 299€

Typ zájazdu: Veľkonočné zájazdy
Krajina: Francúzsko
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod z Bratislavy o 15.00 hod. Tranzit cez Rakúsko, Taliansko do Francúzska. Nočná jazda.
  2. V ranných hodinách príchod do MONACA. Prehliadka: kniežací palác, katedrála, Oceánografické múzeum. Prechod cez prístav v La Condamine do MONTE CARLA. Pokračovanie smer Nice so zastávkou v horskej dedinke EZE s nádherným panoramatickým výhľadom na celú riviéru. Ubytovanie.
  3. Výlet do kaňonu VERDON, ktorý patrí medzi najkrajšie prírodné scenérie v Európe. Na niektorých miestach dosahuje hĺbku až 700 m. Romantická cesta vedie nádhernými vyhliadkovými bodmi k dedinke MOUSTIERS-STE-MARIE, ktorá je učupená v hlbokej rokline, nad ktorou sa týčia dva vrcholy, medzi ktorými je natiahnutá železná reťaz s hviezdou. V strede dedinky tečú obrovské vodopády a nad ňou v skalách je kostolík Notre - dame de Beauvois. Po ceste zastávka v mestečku GRASSE, ktoré je považované už od 16. storočia za centrum svetovej kozmetiky.
  4. Po raňajkách odchod do ST. TROPEZ, mestečka presláveného svojimi žandármi v podaní legendárneho Luis de Funes. Prehliadka mesta. Zastávka v PORT GRIMAUD, v ktorom väčšinu "ulíc" tvoria vodné kanály a je nazývané aj francúzskymi Benátkami. Plavba loďou kanálmi. Presun do CANNES, presláveného filmovým festivalom, prehliadka mesta.
  5. Po raňajkách návšteva malého mestečka s kamennými ulicami, typickej stredovekej pevnosti na skale  ST. PAUL de VENCE, ktoré si zachovalo svoj stredoveký charakter. Je to mesto umelcov a galérií, kde je na miestnom cintoríne pochovaný Marc Chagall. Prekrásne výhľady na prímorské Alpy a okolité udolia. Presun do NICE. Prehliadka mesta, výstup na hradný vŕšok, výhľady na prístav a celú Promenade de Anglais. Prehliadka starého historického centra, paláce, Katedrála sv. Reparaty Vo večerných hodinách odchod z Francúzska. Nočná jazda.
  6. Príchod do Bratislavy v popoludňajších hodinách.
V cene je zarátané

autobusová doprava, 3x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 3x kontinentálne raňajky, poplatky za vstup autobusu do Monaca a St. Paul de Vence, prehliadky miest podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu

V cene nie je zarátané

ppoistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia KOMFORT v cene 15 EUR/pobyt alebo KOMFORT + Pandémia v cene 22,20 EUR/pobyt, orientačné vstupné počas prehliadok cca 35 EUR

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 79 EUR

Poznámka

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr dva týždne pred uskutočnením zájazdu. 

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: