VERONA pre zberateľov

od

Tématický zájazd na zberateľský veľtrh

Typ zájazdu: Veľtrhy, výstavy, burzy
Krajina: Taliansko
Doprava: Autobus
Program:

Poznáte jeden z najväčších zberateľských veľtrhov v Európe? Brány jarného VERONAFIL 2017  so zberateľkými odbormi filatelia, numizmatika, filokartia, telefónne karty, kinder-figúrky... Vás očakávajú. Výborná príležitosť obohatiť svoje zbierky. Naviac pokiaľ Vy budete “šantiť” na zberateľskom veľtrhu, tak Vaše partnerky môžu obdivovať historické krásy Verony a nakupovať v jej butikoch...

  1. Odchod z Bratislavy o 8.00 hod. nonstop jazdou s krátkymi prestávkami, príchod na ubytovanie v okolí Verony v neskorých popoludňajších hodinách.
  2. VERONA účasť na zberateľskom veľtrhu (10.00 – 18.00 hod.), pre tých, ktorí sa veľtrhu nezúčastnia prehliadka mesta s odborným sprievodcom. Podvečer odchod domov nonstop jazdou.
  3. Príchod do Bratislavy v dopoludňajších hodinách.
V cene je zarátané

autobusová doprava, 1x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 1x raňajky, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z.

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 6 EUR/pobyt

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 22 EUR

Poznámka

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR / osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred uskutočnením zájazdu.

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: