Západné Čechy

od

Kúpeľný trojuholník

Typ zájazdu: Predĺžené víkendy
Krajina: Česká republika
Doprava: Autobus
Program:
  1. Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách, v popoludňajších hodinách príchod do KARLOVÝCH VAROV, najväčších a najvýznamnejších českých kúpeľov a miesta konania Medzinárodného filmového festivalu. Návšteva Múzea Jana Bechera s historickými pivnicami a s ochutnávkou kvalitnej becherovky. Presun na ubytovanie, individuálne voľno, nocľah.
  2. Po raňajkách prehliadka barokového zámku Bečov, v ktorom je vystavený pozlátený relikviár sv. Maura, po korunovačných klenotoch druhá najcennejšia pamiatka v Čechách. Pokračovanie k stredovekému hradu Loket, ktorý sa majestátne týči nad riekou Ohře, má stále expozície porcelánu a expozíciu útrpného práva. Presun do FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍ, prehliadka kúpeľného mestečka, ktoré bolo navrhnuté v empírovom štýle pre cisára Františka I., návrat na ubytovanie, nocľah.
  3. Raňajky, návšteva mesta CHEB s historickým centrom, kostolíkmi a hradom s čiernou vežou. Presun do MARIÁNSKYCH LÁZNÍ, mesta, ktoré je zasadené do malebného údolia obklopeného lesmi, prechádzka po kúpeľoch (prvorepubliková atmosféra kolonády, minerálne pramene, spievajúca fontána, Rudolfov prameň, parková výzdoba). Podvečer prehliadka pivovaru Chodovar v Chodskej Planej s ochutnávkou originálneho Chodského piva. Návrat na ubytovanie, nocľah.
  4. Raňajky. Odchod do metropoly západných Čiech – PLZNE. Prehliadka centra mesta: katedrála sv. Bartolomeja, renesančná radnica, Cisársky dom, synagóga. Návšteva svetoznámeho pivovaru Plzenský Prazdroj, ktorý denne vyprodukuje niekoľko tisíc litrov piva, v neskorších večerných hodinách príchod na Slovensko. 
V cene je zarátané

autobusová doprava, 3x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 3x raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu 

V cene nie je zarátané

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia KOMFORT v cene 10 EUR/pobyt alebo KOMFORT + Pandémia v cene 14,80 EUR/pobyt, orientačné vstupné – Múzeum Jána Bechera 180 Kč, hrad Loket 150 Kč,  zámok Bečov 160 Kč, Chodovar (prehliadka+ochutnávka) 140 Kč,  Plzeňský Prazdroj (prehliadka + ochutnávka) 250 Kč

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 85 EUR

Poznámka

Zľava za včasný nákup. Cena v objednávkovom systéme je už po zľave.

Pri objednaní zájazdu, osobne alebo online, stačí zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 70 EUR/osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr dva týždne pred uskutočnením zájazdu.

 

Prihláste sa pomocou:

alebo cez Váš email:

Prihlásenie predajcu: